BIGMAT home of builders

MEDOP

MEDOP je vyhľadávaným partnerom

BigMat Medop strechy Nitra

Na slovenskom stavebnom trhu pôsobíme už od roku 1999. K pilierom spoločnosti patria jej dvaja majitelia, ktorí sú zárukou spoľahlivosti a vysokého odborného zázemia.

Spoločnosť MEDOP sa ustavične vyvíja. Pôvodne pokrývačská firma rozšírila svoje pôsobenie a stala sa autorizovaným predajcom značkových strešných krytín Euronit, Bramac, Creaton, Braas. neskôr svoje pôsobenie rozšírila o nové značky strešných krytín….. a tak zákazník získal možnosť širšieho výberu kvalitných škridiel na svoju strechu. Medop sa stala významným predajcom a realizátorom striech v regióne. Za svoj vysoký podiel na trhu vďačí bezkonkurenčnému prístupu k zákazníkovi, odborným znalostiam a niekoľkoročným skúsenostiam so strechami a strešnými krytinami.

MEDOP je vyhľadávaným partnerom pre realizátorov a realizačné firmy vďaka svojmu prepracovanému vernostnému programu, inovačným službám, ktoré zjednodušujú prácu pokrývačov a poskytujú im priestor pre kvalitnú prácu na strechách.

V súčasnosti je MEDOP členom skupiny BigMat Slovakia, slovenskej odnože európskej siete stavebnín. Spolupráca nezávislých predajcov strešných krytín zastrešených pod medzinárodne uznávanou značkou BigMat International dáva zákazníkom garanciu spoľahlivosti a kvality. Pokrývačom sľubuje invenčný prístup a množstvo podporných aktivít potrebných pre ich napredovanie a zvyšovanie odbornej úrovne a tak lepšie uplatnenie na trhu a strechách.

Spoločnosť MEDOP neustále rozširuje pole pôsobnosti a rozsah stavebných činností. S tým kladie neustály dôraz na odbornosť personálu.

Toto je náš tím

Dobré myšlienky nás spájajú

Spolupráca s BigMat

Predstavujeme Vám našich partnerov

Hlavní partneri

Kariéra v spoločnoti BigMat

Kariéra v BigMat